EKİBİMİZ

CMAS Kaptan Jacques-Yves Cousteau ve arkadaşları tarafından dünyada kurulan ilk dalış sistemidir. Tüm geliri dünya olimpiyat komitesi ile UNESCO’ya gitmektedir. Dünyada dalış sisteminin kurulmasını ve gelişmesini sağlamıştır.

CMAS 1 yıldız dalıcı olabilmek için sualtı dünyası, dalış ekipmanları gibi önemli konularda teorik eğitiminiz ile dalış ekipmanlarının kullanımı ve sualtında dikkat edilmesi gereken önemli hususlar gibi becerileri uygulayacağınız pratik eğitimleriniz uzman eğitmenlerimiz tarafından verilir. Teorik ve pratik eğitimlerinizi tamamlayarak max 18 m derinliğe kadar dalabilir ve dünyada geçerli bir sertifikaya sahip olabilirsiniz. CMAS 1 yıldız eğitimini tamamlamak İbrice'deki İbrice Dalış Merkezimiz'de 3 gün yeterli olabilmektedir.

İbrice'deki merkezimizde eğitimlerimiz sezon boyunca her gün teorik ve pratik olarak gerçekleşmektedir. Saroz İbrice Limanı da bulunan İbrice Dalış Merkezimiz'de .
CMAS eğitimi, TSSF-CMAS eğitim standartlarımıza uygun olarak verilmektedir ve eğitim içerisinde yapılacak sınavlarda başarılı olmak gerekmektedir.
CMAS eğitim sisteminde eğitimleriniz CMAS 1 yıldız dalıcı olabilmeniz için 3 gün ayırmanız yeterlidir. Eğer siz de CMAS sisteminde bir dalıcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

CMAS Eğitim Dizgesi

CMAS 1 Yıldız dalıcı
CMAS 2 Yıldız dalıcı
CMAS 3 yıldız dalıcı

CMAS uzmanlık eğitimlerini de alabilirsiniz

ahmet_uz

Ahmet UZ

CMAS 2 * Dalış Eğitmeni

NAUİ Dalış Eğitmeni

Eğitim Merkezi Yetkilisi/Training Center Authority

TSSF Uzmanlık Branşları Eğitmeni

Derya UZ

Asistan

Discovery/Tanıtım Dalışı Uzmanı

aytekin_celik

Aytekin Çelik

CMAS 3 * Rehber Dalıcı (Guide Diver)

Discovery/Tanıtım Dalışı Uzmanı

Serhat ZORLU

Asistan

Tanıtım Dalış Uzmanı

Şükrü ÖZER

CMAS 2* Eğitmen, Rehber Dalıcı (Guide Diver)